Piętnaście lat Rayson, ruszając w nową podróż

July 8, 2022

najnowsze wiadomości o firmie Piętnaście lat Rayson, ruszając w nową podróż

Czas leci.2 lipca 2022 r. Foshan Ruixin Nonwoven Co., Ltd. została założona na piętnaście lat.Przez ostatnie 15 lat Rayson realizował swoje pierwotne aspiracje, ciężko pracował nad innowacjami i robił krok po kroku.Zakorzenił się w Strefie Zaawansowanej Technologii Foshan, stopniowo się rozwijał i osiągnął owocne rezultaty.

 

najnowsze wiadomości o firmie Piętnaście lat Rayson, ruszając w nową podróż  0

 

Z biura o powierzchni mniejszej niż 100 metrów kwadratowych i tylko jednej linii produkcyjnej włókniny, po piętnastu latach prób i trudów, Rayson rozwinął się do chwili obecnej, o powierzchni produkcyjnej ponad 80 000 metrów kwadratowych, z 12 liniami produkcyjnymi tkaniny i linia produkcyjna meltblown o rocznej produkcji ponad 20 000 ton włóknin;od produkcji drutu stalowego, przez gotowe materace, po budowę zautomatyzowanych warsztatów produkcji materacy, rocznie możemy wyprodukować 360 000 materacy średniej i wyższej klasy.

 

Włókniny Rayson i materace Rayson zostały sprzedane do ponad 40 krajów i regionów na świecie w ciągu ostatnich 15 lat, przynosząc wiele wygody i ciepła ludziom na całym świecie, tworząc dużą wartość dla społeczeństwa i dając pracownikom wiele możliwości.

 

Pod wpływem kilku liderów Rayson zawsze trzymał się ducha aktywnej walki, miłości do sportu i poważnej pracy.1 lipca Rayson zorganizował dla pracowników zabawne spotkanie sportowe i turniej z zaproszeniem do badmintona, aby podzielić się radością z rozwoju z pracownikami i pozwolić wszystkim zbliżyć się do siebie w miłej atmosferze.

 

najnowsze wiadomości o firmie Piętnaście lat Rayson, ruszając w nową podróż  1

 

najnowsze wiadomości o firmie Piętnaście lat Rayson, ruszając w nową podróż  2

 

Rzeczy się zmieniają, gwiazdy się poruszają, czas śpieszy, patrzę wstecz na uprawę i zbiory, kwiaty z przeszłości są wspaniałe, a przyszłość wciąż jest obiecująca.Rayson Nonwovens nie zapomni o swojej pierwotnej intencji, będzie twardo stąpać po ziemi i stworzyć nowy blask z lepszymi wynikami!

 

najnowsze wiadomości o firmie Piętnaście lat Rayson, ruszając w nową podróż  3