Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Firma Handlowa
marki: Rayson
Ilość pracowników: 201~300
Coroczne wyprzedaże: 20,000,000-21,000,000
Rok założenia: 2007
pc Export: 90% - 100%
Certyfikaty produktów: Certyfikaty SGS
Wprowadzenie

Foshan Rayson Non-woven Co., Ltd. to chińsko-amerykańska spółka joint venture, założona w 2007 roku, zlokalizowana w mieście Foshan Shishan High-tech Zone, mniej niż 30 minut od międzynarodowego lotniska Guangzhou Baiyun, w sąsiedztwie Volkswagena, Hondy , CMO i inne przedsiębiorstwa, których kompleks zajmuje powierzchnię około 80 000 metrów kwadratowych i zatrudnia ponad 400 osób. Firma specjalizuje się w produkcji włóknin typu spunbond i wyrobów z włókniny, a ponad 90 procent jej produktów jest sprzedawanych w ponad 30 krajach.

Chiny Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd profil firmy 0

Foshan Rayson Non-woven Co., Ltd. jest doświadczonym producentem w branży włóknin z wieloletnim doświadczeniem.Angażuje się w badania, rozwój i produkcję włókninposiada dziewięć zaawansowanych linii do produkcji włóknin, zdolnych do produkcji włóknin SMS, SS, S, o gramaturze od 10 g / m2 do 150 g / m2 przy szerokości 4,2 m, przy rocznej wielkości produkcji przekraczającej 20000 ton. Firma jest w stanie wyprodukować włókniny w wielu różnych kolorach i rozmiarach, nadające się do wielu różnych zastosowań.

 

Ponadto firma Foshan Rayson Non-woven Co., Ltd. szybko reaguje na zapotrzebowanie rynku.Dostrzegając zapotrzebowanie na rynku europejskim, firmaopracował obrus z włókniny który szybko stał się popularny na tym rynku.Dzięki automatycznym maszynom do cięcia i falcowania firma jest w stanie wyprodukować włókniny, które najlepiej odpowiadają potrzebom zaklejania klienta.Niedawno firma wprowadziła na rynek nowe produkty włókninowe posiadające międzynarodowe certyfikaty SGS, które znalazły szerokie zastosowanie na rynku rolniczym. Poprzez produkcję przyjaznych dla środowiska tkanin w różnych kolorach i rozmiarach, Foshan Rayson Non-woven Co., Ltd. zdobyła zaufanie swoich klientów.

Chiny Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd profil firmy 1

W obliczu ostrej konkurencji rynkowej firmie Foshan Rayson Non-woven Co., Ltd. udało się zrealizować zobowiązanie do utrzymania kontroli jakości i wiarygodności w branży.Firma jest oddana „niezawodnej, innowacyjnej, entuzjastycznej, współdzielonej”, zaangażowanej w zapewnienie skutecznej i wydajnej obsługi klienta.

 

Chiny Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd profil firmy 2

Historia

Firma Rayson powstała w 2007 roku, kiedy przetwarzała tylko jedną linię produkcyjną PP Spunbonded o miesięcznej wydajności 1800 ton, po latach rozwoju ma teraz 9 linii produkcyjnych o maksymalnej szerokości 4,2 mi może produkować szeroką gamę kolorów zgodnie z wymaganiami klienta.Poza tym gotowe produkty z włókniny PP, takie jak nietkany obrus, włóknina chroniąca przed mrozem, tkanina zwalczająca chwasty i jednorazowe prześcieradła, są jednym z naszych głównych produktów,

 

Dbamy o koncepcję naukowego zarządzania produkcją i niskoemisyjności, aby klienci cieszyli się zaufaniem i satysfakcją dzięki wysokiej jakości, stabilnej jakości i entuzjazmowi - wysokiej wydajności po obsłudze, Rayson podąża i rozwija uczciwość, walkę, innowacje, dzielenie się jako nasz tenterprise spiri. Dzięki polityce rynkowej szybkiej sprzedaży i małych zysków będziemy nadal się poruszać i doskonalić.

http://player.youku.com/player.php/sid/XMzI5MzU2NzY0/v.swf

Usługa

Rayson ma własne prawo do importu i eksportu 90% naszych produktów jest eksportowanych na rynki zamorskie, mamy ponad 14-letnie doświadczenie w tej dziedzinie, posiadając zaawansowany proces produkcji i ścisły system zarządzania jakością.Nasze produkty przeszły certyfikat SGS i niektóre powiązane certyfikat jakości.

 

Czas dostawy:

 

Potwierdzamy dostawę dla każdego klienta.Czas produkcji to 25 dni od złożenia.

 

Wysyłka tem:

 

FOB, CIF, CNF LUB EXW są akceptowane przez naszą stronę.Portem wysyłkowym może być Shenzhen, Guangzhou lub Foshan.

 

 

Obsługa posprzedażna

 

Nasza sieć sprzedaży, w tym sprzedaż i obsługa posprzedażna.Możemy zagwarantować szybką obsługę posprzedażową naszych produktów, które są sprzedawane na całym świecie.

 

Zaleta firmy RaysonWcześniejsze

 

1. Wyższość geograficzna

Firma Rayson non woven jest zlokalizowana w Foshan High-Tech Zone, w sąsiedztwie znanych przedsiębiorstw, takich jak FAW-Volkswagen, Chimei Innolux i Honda Motor.Rasyon jest w stanie na czas uchwycić informacje branżowe, aby ułatwić wprowadzenie wybitnych talentów i zaawansowanej technologii.

 

2. Przewaga skali

Rayson jest silny, posiada 2 fabryki w ramach grupy, zajmujące powierzchnię 80 000 metrów kwadratowych i zatrudniające 700 pracowników.Roczna wartość produkcji grupy to 400 milionów juanów, około 70 milionów dolarów amerykańskich (60 milionów euro).

 

3. Zaawansowany sprzęt

Rayson wprowadził szereg w pełni zautomatyzowanych inteligentnych linii produkcyjnych oraz niezależnie zbadał i opracował różnorodne urządzenia w zależności od potrzeb produkcyjnych.

 

4. Dywersyfikacja produktów

Rayson posiada różnorodne produkty, w tym włókniny i produkty, druty stalowe, sprężyny i materace.Firma optymalizuje i integruje własne zasoby i ma zalety w zakresie jakości, czasu dostawy i ceny.

 

5. Doskonały system zarządzania jakością

Rayson jest spółką joint venture z Chinami i USA, która przeszła certyfikację systemu zarządzania jakością Iso9001: 2008.Grupa posiada 12-letnie doświadczenie w produkcji włóknin i materacy, 30-letnie doświadczenie w produkcji sprężyn, solidny system zarządzania jakością oraz bogate doświadczenie produkcyjne zapewniające stabilną i dobrą jakość produktu.

Innowacyjny zespół badawczo-rozwojowy: produkt ma ponad 30 patentów i certyfikatów innych firm.Firma współpracuje z wieloma jednostkami naukowo-badawczymi i uczelniami.

 

6. Szerokie kanały sprzedaży

Oprócz powiązanych wystaw w kraju i za granicą, każdy rodzaj produktu ma niezależny sieciowy kanał sprzedaży, a produkty są sprzedawane do ponad 30 krajów i regionów na całym świecie.

 

Zaleta włókniny Rayson PP

 

  • Istnieją 3 centra wystawiennicze dla włóknin i produktów, a na wystawie jest ponad 30 stylów produktów.
  • Istnieje 9 linii do produkcji włókniny PP, maksymalna szerokość to 4,2 metra, a wydajność warsztatu to 170x40hq / miesiąc, około 2000 ton.
  • Produkt wykorzystuje wysokiej jakości importowane surowce PP, aby zapewnić jakość produktu i stabilną wydajność.
  • Produkt może uzyskać certyfikat OEKO-TEX i może być poddawany obróbce hydrofilowej, anty-UV, antybakteryjnej, antystatycznej i innych specjalnych zabiegów zgodnie z wymaganiami klienta.
  • Długoterminowe i wystarczające zapasy surowców na magazynie zapewniają stabilność cen produktów i dają klientom pewność co do międzynarodowej współpracy handlowej z naszą firmą.
  • Obecnie firma Rayson nawiązała dogłębne i stabilne relacje kooperacyjne ze znanymi firmami, takimi jak Hickory, HANES Industries i Sunkel w Polsce.

 

Nasz zespół

 

 

Chiny Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd profil firmy 0

                                                          △ Zespół sprzedaży Rayson

 

Chiny Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd profil firmy 1

                                                    △ Zespół sprzedaży włókniny Rayson

 

Chiny Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd profil firmy 2

                                                                △ Działalność związana z budowaniem zespołu

 

Chiny Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd profil firmy 3

                                                               △ Działalność związana z budowaniem zespołu