Foshan Rayson Non Woven Co Ltd

Marka wiodąca marki włókniny i włókniny rolniczej

Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Dom

Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd

Kilka słów o nas
1 2 3 4 5 6 7

Foshan Rayson Non Woven Co.,Ltd

Foshan Rayson Non-tkane, Ltd. jest chińsko-amerykańskim joint venture, założonym w 2007 roku, zlokalizowanym w mieście Foshan Shishan High-tech Zone, mniej niż 30 minut od Guangzhou Baiyun International Airport, w sąsiedztwie Volkswagen, Honda , CMO i inne przedsiębiorstwa, o kompleksie obejmującym obszar około 80 000 metrów kwadratowych i zatrudniający ponad 400 osób. Firma specjalizuje się w produkcji włóknin typu spunbond i wyrobów włókninowych, z ponad 90 procentami swoich produktów sprzedawanych w ponad 30 krajach.

Foshan Rayson Non-woven Co, Ltd. jest doświadczonym producentem w przemyśle włókninowym z wieloletnim doświadczeniem. Zajmuje się badaniami, rozwojem i produkcją włóknin, a także siedem linii zaawansowanych włóknin, zdolnych do produkcji włóknin typu SMS, SS, S, o gramaturze od 10gsm do 150gsm w obrębie 3,2m szerokość, z roczną produkcją o masie ponad 18 000 ton. Firma jest w stanie produkować włókniny o wielu różnych kolorach i rozmiarach, nadające się do wielu różnych zastosowań.

Ponadto firma Foshan Rayson Non-woven Co., Ltd. jest szybką odpowiedzią na potrzeby rynku. Zwracając uwagę na popyt na rynku europejskim, firma opracowała tkaniny obiciowe z włókniny, które szybko stały się popularne na tym rynku. Dzięki użyciu automatycznych maszyn do cięcia i składania, firma jest zdolna do produkcji tkanin nietkanych, które najlepiej odpowiadają potrzebom klienta. Niedawno powszechne wykorzystanie nowych produktów na rynku rolnym stało się nowym wydaniem certyfikowanych na całym świecie tkanin nietkanych z certyfikatem SGS. Poprzez produkcję ekologicznie bezpiecznych tkanin w różnych kolorach i rozmiarach firma Foshan Rayson Non-woven Co., Ltd. zyskała zaufanie swoich klientów.

W obliczu ostrej rywalizacji na rynku Foshan Rayson Non-woven Co., Ltd. udało się rozwijać swoje zaangażowanie w utrzymaniu kontroli jakości i wiarygodności branży. Firma poświęcona jest "niezawodnej, innowacyjnej, entuzjastycznej, wspólnej", zobowiązanej do zapewnienia skutecznej i skutecznej obsługi klienta.

Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Firma Handlowa

marki : Rayson

Ilość pracowników : 201~300

Coroczne wyprzedaże : 20,000,000-21,000,000

Rok założenia : 2007

pc Export : 90% - 100%

Product Certifications: SGS Certificates

Firma Rayson powstała w 2007 roku, kiedy przetworzyła tylko jedną linię produkcyjną PP Spunbonded o miesięcznej pojemności 300 ton, po latach rozwoju, teraz ma 5 linii produkcyjnych o maksymalnej szerokości 3,2 m i może wyprodukować szeroki zakres kolorów zgodnie z wymaganiami klienta. Poza tym produkty nietkane z PP

takich jak torby na zakupy, kombinezony są jednym z naszych głównych produktów,

Kontynuowaliśmy koncepcję zarządzania produkcją naukową i niskowęglowe, które ufają i zadowoleni są klienci o wysokiej jakości i stabilnej jakości, a także entuzjastycznie efektywnej obsłudze, Rayson śledzi i rozwija integralność, walkę, innowacje, dzielenie się własnymi tenterprise spiri. Z szybką polityką sprzedaży i małych zysków będziemy się ruszać i poprawiać nasze własne.

http://player.youku.com/player.php/sid/XMzI5MzU2NzY0/v.swf

Usługowe

Rayson posiada własny import-eksport prawo 90% naszych produktów są eksportowane do rynków zamorskich, mamy ponad 7 lat doświadczeń w tej dziedzinie, posiadanie zaawansowanych procesów produkcyjnych i surowego zarządzania jakością products.Our produktów przeszły certyfikat SGS i niektóre związane certyfikat jakości.

Czas dostawy:

Potwierdzamy dostawę dla każdego klienta. Czas produkcji to 25 dni po złożeniu.

Tempo dostawy:

FOB, CIF, CNF lub EXW jest akceptowane przez nas. Port wysyłki może być Shenzhen, Guangzhou lub Foshan.

Serwis posprzedażny

Nasza sieć sprzedaży obejmująca sprzedaż i serwis posprzedażowy. Możemy zagwarantować szybką obsługę posprzedażną naszych produktów, które są sprzedawane na całym świecie. Oprócz Rayson

Korzyść firmy Rayson

1. Oszczędność czasu


Rayson ma silną zdolność produkcyjną i zespół R & D, oszczędzając czas, abyś sprzedał sezon sprzedaży.

 • Istnieje sześć linii produkcyjnych dla tkanin pp włókninowych o miesięcznej produkcji do 1300 ton.
 • Istnieje pięć automatów do tnących obrusów, które mogą produkować 200 ton miesięcznie.
 • Istnieje pięć zaawansowanych urządzeń dla innych nietkanych wyrobów gotowych. Wykonują 100 ton małych tkanych materiałów włókienniczych i 200 tkankowych włóknin z klejem.
 • Istnieje ponad 100 maszyn do produkcji sprężyny materacowej, miesięcznie wydano 100 000 sztuk, w tym sprężynę kieszonkową, sprężynę bonnellową i ciągłą sprężynę.
 • Dwie pikowane maszyny do produkcji materaca z miesięczną produkcją 10 000 sztuk.

2. Najlepsza usługa


Nasz zespół handlowy ma dość znajomości handlu międzynarodowego. Uczestniczymy w wielu dużych targach krajowych i zagranicznych oraz wykorzystujemy odmienną platformę netlog do zbadania rynku inetrnational.


3.Wysokiej cenie


Mamy wystarczającą ilość surowca i oferujemy stabilną cenę, aby zagwarantować korzyści obu stronom i zmniejszyć ryzyko handlu.


4.Relived kupić

 • Mamy pełny system zarządzania jakością i oczywiście konkurencyjne ceny.
 • 95% naszych produktów, które mogą spełniać wymagania różnych dziedzin, są eksportowane do ponad 30 krajów
 • Nawiązaliśmy stosunki handlowe z kilkoma światowymi markami.

Zalety Rayson PP Non Woven Fabric

 • Firma Rayson posiada sześć zaawansowanych linii produkcyjnych PP z włókniny PP o dużej wydajności, o dużej wydajności i terminowości. I możemy produkować różne funkcjonalne produkty z włókniny pp.
 • Nasze produkty są produkowane przez świeże surowce, które są importowane z firm Exxon, Basell i innych znanych dostawców.
 • Firma Rayson posiada kompletny system zarządzania jakością, który pomaga firmie pp nietkanej tkaniny "Guangdong Famous Brand". Możemy kontrolować jakość w czasie, ponieważ ilości używane w gotowych produktach to 300 ton.
 • 95% naszych produktów jest eksportowanych do ponad 30 krajów, które mogą spełniać wymagania różnych dziedzin.

Korzyść z materaca Rayson

 • Firma Rayson posiada sześć zaawansowanych linii produkcyjnych PP z włókniny PP o dużej wydajności, o dużej wydajności i terminowości. I możemy produkować różne funkcjonalne produkty z włókniny pp.
 • Nasze produkty są produkowane przez świeże surowce, które są importowane z firm Exxon, Basell i innych znanych dostawców.
 • Firma Rayson posiada kompletny system zarządzania jakością, który pomaga firmie pp nietkanej tkaniny "Guangdong Famous Brand". Możemy kontrolować jakość w czasie, ponieważ ilości używane w gotowych produktach to 300 ton.
 • 95% naszych produktów jest eksportowanych do ponad 30 krajów, które mogą spełniać wymagania różnych dziedzin.

Firma Zespół

△ Zespół ds. Sprzedaży i produkcji

△ Empolier z Rayson

△ na zewnątrz