Firma Rayson uzyskała certyfikat OEKO-TEX®

December 29, 2017

najnowsze wiadomości o firmie Firma Rayson uzyskała certyfikat OEKO-TEX®
Niedawno firma Foshan Rayson Non Woven Co., Ltd. z powodzeniem uzyskała certyfikat OEKO-TEX®. Oznacza to, że włókniny firmy Rayson osiągnęły międzynarodowe standardy i zostały uznane przez władze międzynarodowe.

Wyniki kontroli wykonanej zgodnie z normą STANDARD 100 dokonanej przez OEKO-TEX®, dodatek 6, klasa produktów I wykazały, że wyroby nietkane (włóknina, włóknina typu spunbond, obrus nietkany i medyczne włókniny) wytwarzane przez Foshan Rayson Non Woven CO., Ltd spełnia wymagania human-ekologiczne STANDARD 100 opracowane przez OEKO-TEX®, obecnie ustanowione w Dodatku 6 dla artykułów dla niemowląt.


Certyfikowane wyroby spełniają wymagania załącznika XVII do rozporządzenia REACH (w tym stosowanie barwników azowych, uwalniania niklu itp.), A także amerykańskie wymagania dotyczące całkowitej zawartości ołowiu w wyrobach dla dzieci (CPSIA, z wyjątkiem akcesoriów wykonanych ze szkła ).


Standardowy certyfikat OEKO-TEX, znany również jako OEKO-TEX STANDARD 100, jest najbardziej wiarygodnym i wpływowym obecnie oznakowaniem ekologicznym na świecie. Produkty oznaczone etykietą OEKO-TEX STANDARD 100 są testowane i certyfikowane przez znane organizacje testujące tekstyliów w 15 krajach na całym świecie, oba stowarzyszone z międzynarodowym stowarzyszeniem przyjaznych dla środowiska tekstyliów. Produkty z logo OEKO-TEX STANDARD 100 stanowią gwarancję ekologicznego bezpieczeństwa produktów i spełniają wymagania konsumentów dotyczące zdrowego stylu życia.

Ze względu na złożoność procesu aplikacyjnego wiele przedsiębiorstw krajowych napotyka wiele trudności w procesie aplikacyjnym. Ponadto rygorystyczny proces testowania utrudnia niektórym przedsiębiorstwom pomyślne przejście aplikacji. Uzyskanie certyfikatu z powodzeniem w pełni pokazuje, że produkty włókninowe Rayson są markowymi produktami w prowincji Guangdong. To godna zaufania marka siły!


Foshan Rayson Non Woven Co., Ltd. jest chińsko-amerykańskim wspólnym przedsiębiorstwem. Po dziesięciu latach głębokiej orki firma Rayson stała się ugruntowanym przedsiębiorstwem w branży włóknin. Rayson od dawna koncentruje się na badaniach i rozwoju produktów nietkanych i nietkanych. Włókniny, włókninowe obrusy, włókniny rolnicze, włókniny dla gospodarstw domowych, włókniny medyczne są szeroko stosowane w różnych dziedzinach.


Uzyskanie certyfikatu OEKO-TEX jest uznaniem produktów Rayson, a także siłą napędową dla Rayson do utrzymania go w przyszłości. Jak zawsze, naszym celem korporacyjnym jest opracowywanie bezpiecznych i przyjaznych dla środowiska produktów na całym świecie, tak jak zawsze będziemy traktować "Jakość Rayson, Global Trust".