Firma Rayson przeszła klasę produktów Ⅰ i klasy produktów Oeko-Tex®Standard 100

January 2, 2016

najnowsze wiadomości o firmie Firma Rayson przeszła klasę produktów Ⅰ i klasy produktów Oeko-Tex®Standard 100
W grudniu 2015 r. Firma Foshan Rayson Co., Ltd przyjęła klasę produktów Ⅰ i klasę produktów Oeko-Tex®Standard 100 , która wskazuje, że nasze produkty są bezpieczne, nieszkodliwe i przyjazne środowisku , mogą być bezpośrednio stosowane w produktach do pielęgnacji dzieci .

△ Klasa produktów Oeko-Tex®Standard 100 Ⅰ

Norma Oeko-Tex®Standard 100 została opracowana przez Instytut Badań nad Hohenstein w niemieckim i austriackim Instytucie Badań Materiałowych. Logo Oeko-Tex® jest najbardziej ekologicznym znakiem ekologicznym Oeko-Tex®Standard 100 Granville o znakach dla każdego etapu przetwarzania tekstyliów. W wymaganych standardach testowych niektóre z nich znacznie przekroczyły wymogi ustawowe, w związku z tym dla konsumentów, niniejsza norma zapewnia bezpieczeństwo materiałów do nabycia w maksymalnym możliwym zakresie.

△ Klasa produktów Oeko-Tex®Standard 100 Ⅱ


W całym łańcuchu produkcyjnym przemysłu włókninowego, certyfikat Oeko-Tex®Standard 100 to przedsiębiorstwa, które wchodzą na światowe rynki w kluczu globalnie ważnym. Ta certyfikacja stała się solidną podstawą do poszerzenia rynku obrusów i materiałów sanitarnych w kraju i za granicą.