Włóknina Rayson pomyślnie przeszła test IKEA

January 21, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Włóknina Rayson pomyślnie przeszła test IKEA

W grudniu 2020 r. Niektórzy z naszych klientów w Europie i Foshan Rayson Non Woven Co., Ltd., kierując się wolą lojalnej współpracy, złożyli wniosek o przeprowadzenie testów włókniny Rayson PP spunbond przez stronę trzecią.Po dokładnej kontroli 30 grudnia 2020 r. Wydano kwalifikowany raport dla naszej włókniny pp spunbond.

 

najnowsze wiadomości o firmie Włóknina Rayson pomyślnie przeszła test IKEA  0 najnowsze wiadomości o firmie Włóknina Rayson pomyślnie przeszła test IKEA  1

             SPRAWOZDANIE Z BADANIA WŁÓKNINY 40 GR RAPORT Z BADAŃ WŁÓKIEN 60 GR

 

Ten test jest zgodny z typem zastosowania końcowego IOS-PRG-0023: AA-101379-8 + poprawka: AA-2232289-1 / IOS-PRG-0090: AA-1989624-4, IOS-MAT-0189 oraz łącznie 19 pozycji testowych, w tym związki cynoorganiczne, wartość pH, trwałość koloru, zmiana wymiarów po praniu i suszeniu, wytrzymałość na rozciąganie i palność tekstyliów oraz inne dane, które są bardziej istotne dla mebli i domowych wyrobów włókienniczych, włókniny Rayson pomyślnie przeszły wszystkie przedmiotów.

najnowsze wiadomości o firmie Włóknina Rayson pomyślnie przeszła test IKEA  2

 

Firma Foshan Rayson Non Woven Co., Ltd. zawsze wymagała od siebie przestrzegania najwyższych standardów w branży, od surowców, przez różne procesy produkcyjne, po wysyłkę gotowego produktu.Przeszedł również inspekcję fabryczną, która pochodzi od międzynarodowej marki.Obecnie włókniny Rayson nawiązały stabilne relacje kooperacyjne z wieloma znanymi markami i są szeroko stosowane w dziedzinie medycyny i higieny, mebli i tekstyliów domowych oraz rolnictwa, zapewniając wysokiej jakości produkty i profesjonalne usługi dla wszystkich dziedzin życia. .

 

najnowsze wiadomości o firmie Włóknina Rayson pomyślnie przeszła test IKEA  3

Wydaje się, że włókniny mają prostą strukturę, ale nie jest łatwo mieć doskonałą dostępność pod względem jednorodności grubości, wytrzymałości na rozciąganie w pionie i poziomie, miękkości i odporności na ścieranie.Rayson ma doświadczonych inżynierów procesowych i inżynierów technicznych, którzy zawsze zwracają uwagę na stan produkcji, aby każdy metr włókniny dostarczany do klientów był produktem wysokiej jakości.

 

Jeśli potrzebujesz również włóknin, a jednocześnie dążenie do jakości, zapraszamy do współpracy, włókniny Rayson pp na pewno Cię zadowoli!