Ręczony włókninowy obrus jest powszechnie stosowany w restauracji!

October 9, 2015

Dzięki poprawie warunków życia rynek wymaga szybszego tempa i wyższego poziomu życia. Więc potrzeba materiałów eksploatacyjnych wzrasta. Zgodnie z tendencjami rynkowymi, spółka włókninowa firmy Rayson rozwija wygodniejszy, przyjazny dla środowiska, kolorowy i użyteczny tkany obrus . Jest sprzedawany do różnych krajów i jest dość polularny wśród naszych klientów na całym świecie!

                                                           kwadratowy tkany obrus

Opierając się na kwadratowym tkanym obrusie i niewielkim niepożarowym obrusie , firma Rayson produkuje okrągły tkany obrus . Maksymalna średnica wynosi 320cm . Waga i kolor tkaniny można dostosować.

△ okrągły tkany obrus

Kolorowy okrągły tkany obrus może zaspokoić potrzeby różnych grup konsumentów w konkurencyjnych cenach, przyjaznych dla środowiska materiałów i łatwym w użyciu. Kiedy masz posiłek, możesz umieścić kawałek jednorazowego nietkanego obrusu. Łatwe do czyszczenia i recyklingu po zakończeniu jedzenia. Okrągły nietkany obrus jest zaprojektowany specjalnie dla okrągłego stołu, pokrytego ładnym słupkiem. Firma włókninowa firmy Rayson może zaakceptować metodę pakowania na życzenie klienta. Może być pojedynczym opakowaniem, a następnie włożyć do kartonu. Jest to dość przyjemne w sprzedaży w supermarkecie, co redukuje koszty wtórnego pakowania i zużycia materiałów.

△ Pojedynczo zapakowane △ Karton zapakowany