Rayson promuje drukowany obrus

December 19, 2015

Na podstawie normalnego nietkanego obrusu firma Foshan Rayson Non Woven Co., Ltd. promuje nowy drukowany obrus . Ten rodzaj obrusu ma piękne kolory, wyśmienite linie i pełne wzory. Jest stabilny, przepuszczalny dla powietrza, odporny na korozję, hałas, mroczny i nieznośny. Co więcej, produkty Rayson są łatwe w aplikacji, ponieważ przeszły test ROHS .


Drukowany obrus PP spunbond jest szeroko stosowany w supermarketach, restauracjach i hotelach, ponieważ jest niedrogi, nadający się do recyklingu, niepożądany, odporny na zużycie i znaczny . Te zalety sprawiają, że jest to najlepszy wybór do produkcji obrusów.

Firma Rayson wprowadziła zaawansowane urządzenia do produkcji pięciu linii produkcyjnych do obrusów , dzięki czemu obrusy o różnych rozmiarach i kolorach. Obiernik można wyciąć swobodnie, co zapewnia klientom większą swobodę wyboru. Linie produkcyjne są wysoce zmechanizowane w celu lepszego składania i eleganckiego pakowania. Waga ładowania wzrosła z sześciu ton do kilkudziesięciu ton w porównaniu z normalnymi maszynami do obrusów, co zmniejsza wysokie koszty transportu i magazynowania.