Rayson wznowił płynnie pracę 31 stycznia 2023 r

February 4, 2023

najnowsze wiadomości o firmie Rayson wznowił płynnie pracę 31 stycznia 2023 r

Nowy rok, nowa pogoda, nowy rok, nowa podróż, wraz z końcem Święta Wiosny i sukcesywnym przybyciem personelu na różne stanowiska, firma Foshan Ruixin Nonwoven Co., Ltd. zaczęła wznawiać pracę i produkcję w nowym roku.

 

najnowsze wiadomości o firmie Rayson wznowił płynnie pracę 31 stycznia 2023 r  0

 


31 stycznia kierownik produkcji zorganizował na hali produkcyjnej spotkanie w sprawie wznowienia pracy i produkcji.Spotkanie wymagało od wszystkich pracowników jak najszybszego oczyszczenia się z nastrojów i oddania się pierwszorzędnej pracy produkcyjnej.Po wakacjach technicy pierwszej linii wykorzystali również czas na inspekcję sprzętu produkcyjnego, aby upewnić się, że mogą płynnie uruchomić i zrealizować zamówienia klientów pod względem jakości i ilości.

najnowsze wiadomości o firmie Rayson wznowił płynnie pracę 31 stycznia 2023 r  1

 

najnowsze wiadomości o firmie Rayson wznowił płynnie pracę 31 stycznia 2023 r  2


Ten rok jest pierwszym rokiem od zniesienia epidemii i będzie rokiem pełnym szans i wyzwań. Rayson już wcześniej poczynił przygotowania.Sieć i wystawa będą szły razem na dwóch nogach.Będziemy pokazywać nasze produkty klientom za pośrednictwem wielu kanałów, aby nowi i starzy klienci mogli zobaczyć Rayson online i offline. Mam nadzieję, że w tym roku rozpoczniemy współpracę z większą liczbą klientów.

 

najnowsze wiadomości o firmie Rayson wznowił płynnie pracę 31 stycznia 2023 r  3