Rayson "Rodzina Enviro" z włókniny nieszlachetnej z zadowoleniem przyjmuje nowego członka - bardzo szeroką, nieprzemakalną bawełnę

January 26, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Rayson "Rodzina Enviro" z włókniny nieszlachetnej z zadowoleniem przyjmuje nowego członka - bardzo szeroką, nieprzemakalną bawełnę
Nowa marka Rayson - "Enviro" Non Woven Series uruchamia ekstremalnie szeroką rolniczą włókninę. Firma Rayson wprowadziła na rynek zagraniczną zaawansowaną technologię i stworzyła zaawansowany sprzęt do spawania, który może zwiększyć szerokość tkaniny pp o szerokości do 45 metrów. Nowy wynalazek znacznie rozwiązuje problem spowodowany przez rolniczą włókninę o małej szerokości.

"Enviro" bardzo szeroka, nieprzemakalna tkanina rolnicza stosowana w dużych gospodarstwach rolnych

Założona w 2007 r. Firma Rayson Global mieściła się w mieście Foshan Shishan High Tech Zone. Specjalizuje się w produkcji polipropylenu spunbond włókniny na dziewięć lat. W okresie rozwoju dyrektor generalny Deng Hongchang kieruje zespołem badawczo-rozwojowym na świat i wciąż wprowadza innowacje. Aby śledzić tempo rozwoju międzynarodowego, firma Rayson wypuściła kilka zaawansowanych urządzeń i wprowadziła na rynek nowe produkty, takie jak jednorazowe tkane obrusy, tkane medyczne pościel i małą rolowaną folię nietkaną. "Enviro" rolnicze włókniny serii jest jednym z najlepszych sprzedawców.

"Enviro" szeroka, rolnopodobna tkanina używana jako pokrycie górskie

"Enviro" rolnicza tkanina nietkana zawiera ekstrawertyzną folię ścieralną, worki owocowe, doniczki szkółkarskie, runo na mróz i wiele innych produktów. Dzięki współpracy słynnej niemieckiej instytucji naukowej Rayson korzysta z międzynarodowego surowca najwyższej jakości, co zapewnia wysoką jakość od samego początku. "Enviro" włókniny rolnicze nie przeszły testu SGS ze względu na dobrą jakość.

"Enviro" rolnicza włóknina serii przeszła test SGS

W porównaniu z powszechnie stosowanymi tworzywami sztucznymi, włókninowa tkanina Enviro jest rozkładalna, co robi dobre środowisko i oszczędza koszty dla gospodarstw rolnych. Tymczasem produkt ten jest dobry do zwalczania chwastów i szkodników, zmniejszenia zużycia chemikaliów, zachowania temperatury i składników odżywczych oraz wentylacji roślin.

Z powodu różnych zalet rolniczej tkaniny Enviro, gospodarstwa domowe w kraju i poza jego granicami zaczynają wcielać w życie, aby zastąpić wspólny film plastikowy, który odpowiada życzeniu Raysona Enviro - "Go Green, Save the Earth".

Enviro rolnicza włóknina stosowana w kanadyjskiej bazie sadzenia

W wieloletniej współpracy z klientami zagranicznymi menedżer generalny firmy Rayson, Mr.Deng Hongchang, zdaje sobie sprawę, że niektóre podstawy sadzenia są szerokie i gładkie. Ze względu na ograniczenie maszyny spunbond polipropylenowej maksymalna szerokość tkaniny nietkanej wynosi nie więcej niż 320 cm. Na szerokiej podstawie sadzenia pokrywająca się powłoka tkaniny o małej szerokości jest odpadem i nie może chronić roślin, jeśli występuje luka między dwoma kawałkami włókniny. Aby sprostać potrzebom rynku i obniżyć koszty sadzenia dla klientów, Mr.Deng Hongchang kieruje swoim zespołem badawczo-rozwojowym na badania nad szeroko rozprowadzoną włókniną rolniczą.

Po trzech latach badania i promowania, Rayson, we współpracy z zagranicznymi klientami, wreszcie udało się wynalezić bardzo szeroką maszynę do spawania. Łączenie włókniny Nonviro jest pionierskim produktem nietkanym w Chinach, a Rayson złożył wniosek o patent. Ten nowy produkt osiągnęła porozumienie i długoletnią współpracę ze strony klientów na całym świecie.

Enviro bardzo szeroka, niepochodząca z rolnictwa tkanina na bazie sadzenia z żeń-szenia

Enviro szeroko rozwinięta rolnicza tkana tkanina realizuje zmechanizowane sadzenie

Enviro bardzo szerokie, niepochodzące z rolnictwa, osiągają maksymalną szerokość 45 m. Gramatura, szerokość, styl i kolor linii kleju są personalizowane. Pozycja spawania jest wykonana z polipropylenu, twardego i środowiska. Enviro bardzo szeroka, nieprzemakalna tkanina rolnicza może być składana na mniejsze, a następnie walcowane, co ułatwia transport.

linia kleju Enviro rolniczej włókniny

Enviro bardzo szeroka, niepozostawiająca włókien bawełny jest ekologiczna i ulega degradacji. Ta zaleta zmniejsza koszt pobierania folii z tworzywa sztucznego.

Promocja szerokiej, nietkanej tkaniny Enviro oznacza, że ​​kreatywność Rayson wychodzi na nowy poziom, podejmujemy niewiele kroków naprzód, aby wspierać rozwój rolnictwa i wartość nietkanej tkaniny rolniczej zyskał większe uznanie wśród gospodarstw rolnych i osób naukowych.

zagraniczny klient dokonujący kontroli jakości dla Enviro bardzo szerokiej tkaniny nietkanej

Firma Rayson Global Company będzie dalej tworzyć. W konkurencyjnym rynku dążymy do wysokiej jakości, reputacji i małych zysków. Cały nasz personel docenia ducha "Uczciwości, Innowacji, Walki i Udostępniania". Obsługujemy naszych klientów z jakością i wydajną obsługą.