Używanie osłony rzędów do ochrony ogrodu przed mrozami, szkodnikami i nie tylko

August 27, 2022

najnowsze wiadomości o firmie Używanie osłony rzędów do ochrony ogrodu przed mrozami, szkodnikami i nie tylko

Co to jest pokrycie rzędu?


Pokrywa rzędu, zwana również pokrywą pływającą lub pokrywą rzędu spun-bonded, jest lekką i przypominającą gazę białą tkaniną wykonaną z polipropylenu.Zakresy grubości pokrycia rzędu.Lżejsza tkanina może być oznaczona jako 15 gram do 34 gramów.Osłonę rzędu można przyciąć do odpowiedniego rozmiaru za pomocą ostrych nożyczek, co jest pomocne, ponieważ zazwyczaj jest dostarczane w dużych rolkach o różnych szerokościach i długościach.

 

Rayson wykonuje dwa kształty okładki rzędu.Jeden jest w kawałku, drugi jest w rolce.Popularny rozmiar w kawałku to 1,6m x 10m.Jest złożony i zapakowany w foliową torbę.Rozmiar rolki to również 1,6mx 10m.Ale ma szerokość po złożeniu do 80cm, co ułatwia pakowanie.

 

najnowsze wiadomości o firmie Używanie osłony rzędów do ochrony ogrodu przed mrozami, szkodnikami i nie tylko  0

najnowsze wiadomości o firmie Używanie osłony rzędów do ochrony ogrodu przed mrozami, szkodnikami i nie tylko  1

 

Dlaczego warto korzystać z osłony rzędu?
1. Chroń ciepłe rośliny przed mrozem
Tkanina ogrodowa różni się wagą i gęstością.Aby chronić rośliny przed mrozem, potrzebujesz cięższego materiału, który jest specjalnie stworzony do zatrzymywania ciepła.

 

2. Chroń chłodne uprawy sezonowe przed upałem lub rozgrzej je zimą
Osłony na rzędy pozwalają również wydłużyć zbiory upraw przy chłodnej pogodzie, takich jak jarmuż, zapewniając ulgę od gorącego słońca.

 

3. Trzymaj szkodniki z daleka
Lekka pływająca pokrywa rzędu może zmienić wszystko, jeśli owady, króliki lub jelenie często ucztują na twoich roślinach.Poszukaj tych, które są sprzedawane w tym celu.

 

4. Zmniejsz wstrząs po przeszczepie
Sadzonki uprawiane w pomieszczeniach często nie są w stanie od razu poradzić sobie ze stresem panującym na zewnątrz.
Tak więc sadzonki są zazwyczaj utwardzone, co oznacza, że ​​są powoli wypuszczane na zewnątrz przed przesadzeniem do ogrodu.

 

najnowsze wiadomości o firmie Używanie osłony rzędów do ochrony ogrodu przed mrozami, szkodnikami i nie tylko  2

 

Jak korzystać z pokrowców na rośliny?


Możesz bezpośrednio przykryć rośliny do zamrożenia, a następnie zabezpieczyć je ziemią, kamieniami lub zszywkami.Możesz również podeprzeć pływające osłony rzędów za pomocą obręczy, aby zapewnić roślinom wystarczająco dużo miejsca, aby mogły oddychać i rosnąć.Możesz także pociąć okrycia roślin na różne rozmiary do różnych celów.